Poznaj nas

Nasz zespół

Joanna Frejus

psycholożka, psychoterapeutka

Koncentruje się na wspieraniu kobiet w okresie okołoporodowym (kobiet w ciąży i mam małych dzieci, kobiet z doświadczeniem poronienia i tych decydujących się na aborcję), tatów oraz osób z doświadczeniem depresji i zaburzeń lękowych. Prowadzi grupy wsparcia #CzułeWojowniczki. Autorka profili O matko, depresja i Dobrze jest. Nie rycz. Założycielka Centrum Wsparcia Mamy, Taty i Dziecka.

 

 

Agnieszka Hirny

psycholożka, terapeutka

Psycholożka i terapeutka, pracująca w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Wspiera dzieci, młodzież i ich rodziców w radzeniu sobie z trudnościami, także w formie terapii rodzinnej i terapii par. Wizyty u Agnieszki umawiamy mailowo: centrum@fundacjaczulosc.pl

Małgorzata Iwanek

psycholożka, seksuolożka, psychoterapeutka i edukatorka seksualna

W swojej pracy pomaga osobom, które mają trudności ze zrozumieniem własnej seksualności, odczuwają cierpienie wynikające z tego, jak przeżywają swoją seksualność, doświadczają nałogowej masturbacji lub nadużywają pornografii, nie akceptują swojej seksualności. Pomaga również rodzicom we wspieraniu rozwoju psychoseksualnego dzieci, w tym m.in. jak rozmawiać z dzieckiem o seksualności, jak reagować w przypadku tzw. masturbacji dziecięcej.

Adam Pater

psycholog, terapeuta uzależnień

Psycholog, specjalista psychoterapii uzależnień w procesie certyfikacji.

Przeprowadza diagnozę uzależnienia, prowadzi terapię indywidualną i grupową oraz interwencję kryzysową. Będąc również aktorem prowadzi warsztaty rozwojowe wykorzystując techniki teatralne.

 

 

Małgosia Owczarek

psycholożka i trenerka

Na co dzień pomaga zrozumieć dziecięcy świat pracując z rodzicami i opiekunami dzieci w wieku 0-6 lat. Wspiera dzieci w wieku przedszkolnym, prowadzi konsultacje wychowawcze i rodzicielskie dla rodziców maluchów.
Swoje 10-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi zbudowała współpracując z organizacjami pozarządowymi, ośrodkami edukacyjnymi i poradniami.

Katarzyna Felak

fizjoterapeutka

FIzjoterapeutka, specjalizująca się w fizjoterapii ginekologiczno-położniczej i uroginekologicznej. Fachowo i serdecznie wspiera kobiety w przygotowaniach do zajścia w ciążę, w trakcie ciąży oraz po porodzie.

Claudia Nil

położna

Polołożna. Entuzjastka porodów naturalnych, również domowych. Studentka psychologii klinicznej. Wspiera przyszłe mamy i tatów w przygotowaniach do porodu oraz dba o Was w czasie połogu i laktacji.

Agata Aleksandrowicz

promotorka karmienia piersią

Agata Aleksandrowicz w sieci znana jako Hafija. Dyplomowana Promotorka Karmienia Piersią. Szefowa Fundacji Promocji Karmienia Piersią. Wizyty u Agaty umawiamy mailowo.

Agnieszka Osińska

nauczycielka jogi

Nauczycielka jogi, trenerka treningów mięśni dna miednicy (MDM). Nasza specjalistka od powrotów do równowagi po okresie ciąży i po porodzie. W Centrum zaprasza na łagodne kobiece spotkania na macie. Zajęcia indywidualne można umówić mailowo

 

 

Joanna Dąbrowska-Mazur

                        psycholożka

Psycholożka, psychoterapeutka w trakcie szkolenia w nurcie poznawczo-behawioralnym. Narzędzia trzeciej fali CBT wykorzystuje do pracy z osobami dorosłymi, doświadczającymi lęku, depresji, kryzysów emocjonalnych i zaniżonej samooceny. Zawodowo związana z Instytutem Psychiatrii i Neurologii, gdzie zdobyła doświadczenia kliniczne, pracując terapeutycznie z osobami dorosłymi oraz współprowadząc grupę wsparcia dla rodzin osób z doświadczeniem choroby psychicznej.